طراحی ناخن

عکس جدید فاطما ل , مانتو سنتی 2015 , عکس های سریال معمای شاه , انواع لوستر چوبی , طراحی ناخن با لاک قرمز , مودیل مانتوو , دانلود اهنگ منو بارون جهانبخش و صادقی , مدل شلوار , کت و دامن , آهنگ لحظه از احسان خواجه امیری


هاشمی: می گویند هركس با ما نيست، الان حالش خوب نيست/ دو طرف از سخنان امام سوءاستفاده می کنند/ دولت از لحاظ نیروهای مردمی قوی است/ تندروها هميشه مزاحم بودند

از روز اول و حتي پيش از انقلاب، ما تندرو داشتيم. بعد از انقلاب تندروهاي زيادي از چپ و راست داشتيم . اين تندروها هميشه مزاحم بودند. البته منافعي هم داشتند . بالاخره نمي شود گفت كه همه كارهايشان مزاحمت است؛ ولي جريان عادي كشور را به هم مي ريختند . من فكر مي كنم كه تندروها بايد يك مقدار خودشان را تعديل كنند .بالاخره سليقه هاي اشخاص را نمي توانيم تحميل كنيم .هر كس سليقه اي دارد و حتماً براي خودشان ادله اي هم دارند

آیت الله هاشمی رفسنجانی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام در پنجمین بخش از گفت و گو با انتخاب، ابراز امیدواری می کند که جریان اعتدال بتواند در سالهای آتی ، در سراسر کشور قوی باشد.

انتخاب: در مورد انتخابات ايران؛  با توجه به انشقاقي كه در انتخابات گذشته  بين اصولگرايان پيش آمد و شكافي كه اخيراً  ايجاد شد ؛ آيا امكان تثبيت جريان اعتدال متشكل از اصلاح طلبان و اصولگرايان ميانه رو در آرايش سياسي را  جدي ارزيابي مي كنيد يا خير؟


بستگي به وضع آينده دولت دارد. اگر دولت آن گونه  كه تا بحال انجام داده ، خوب از عهده كارهايش بر بيايد و بتواند همه اهدافي را  كه در تبليغات و وعده ها آمده ؛  اجرايي كند ، فكر مي كنم اين جريان  از لحاظ نيروهاي مردمي در سراسر كشور قوي باشد.

قبول دارید که تندروهاي دو جناح نمي خواهند جريان اعتدال شكل بگيرد. و این جریان در قالب یک گفتمان ملی، تبیین شود؟ در واقع دو جریان تندرو مایلند "اعتدال" را ذیل خود تعریف کرده و از آن به عنوان جاده صاف کن استفاده کنند.


بالاخره از روز اول و حتي پيش از انقلاب ، ما تندرو داشتيم . بعد از انقلاب تندروهاي زيادي از چپ و راست داشتيم . اين تندروها هميشه مزاحم بودند.  البته منافعي هم داشتند . بالاخره نمي شود گفت كه همه كارهايشان  مزاحمت است؛ ولي جريان عادي كشور را به هم مي ريختند . من فكر مي كنم كه تندروها بايد يك مقدار خودشان را تعديل كنند . بالاخره سليقه هاي اشخاص را نمي توانيم تحميل كنيم .هر كس  سليقه اي دارد و حتماً  براي خودشان ادله اي هم دارند . اميدوارم كه كم كم حسن تعادل بين همه جناح ها باشد و در اين دعواها  سر منافع ملي و منافع عمومي و مردم كلاه نرود.

حضرتعالي بزرگان جريان اعتدال مثل آقاي ناطق را به حضور در انتخابات آتي مجلس توصيه مي كنيد ؟


راجع به انتخابات آينده اصلاً فكر نكردم كه چگونه خواهد بود و چطور مي شود . از خودشان بپرسيد (با خنده)

آیت الله هاشمی رفسنجانی در ادامه مصاحبه با «انتخاب»، در مورد «ملاک حال فعلی افراد است» این جمله مشهور امام (ره) و برخی سوءاستفاده ها از آن، سخن می گوید.

این سال ها همواره بحثي در فضای سیاسی کشور، در مورد این سخن حضرت امام(ره)  وجود دارد  كه « ملاك حال فعلي افراد است » از اين سخن حضرت امام در سال هاي اخير از ناحيه چهره هايي كه نه تنها سابقه اي در انقلاب نداشتند بلكه با انديشه ها و سخنان حضرت امام (ره) مخالفت مي كردند؛ بارها و بارها براي مقابله و هتك شخصيت هاي  اصيل و برجسته انقلاب استفاده شده . آنطور که از سابقون انقلاب شنیده ام، شأن نزول اين فرمايش حضرت امام چنين بود كه برخي از انقلابيون در  استفاده از پاره اي افراد كه سابقه اي در انقلاب نداشتند ؛ مخالفت مي ورزديدند . حضرت امام از باب رافت اسلامي و ضرورت استفاده از همه كساني كه توانايي ارائه خدماتي به كشور داشتند ؛ چنين فرمودند. حضرتعالی به عنوان یکی از افرادی که در آن مقطع حساس، رابطه بسیار نزدیکی با حضرت امام (ره) داشتید، در این مورد توضیح دهید.

بله، سوء‌استفاده كه مي‌شود.هم اين طرف و هم آن طرف ؛همة كلمات امام(ره) را به ميل خودشان تفسير مي‌كنند. سخنان امام(ره) موقعي بود كه يك دفعه‌ اين نگاه  اوج گرفته بود كه همة نيروهايي را كه در زمان شاه ‌كار مي‌كردنديا با انقلاب همراهي نمي كردند ؛ از كار بركنار كنند و خيلي كارهاي تند ديگر. ايشان آن تذكر را در آنجا دادند و گفتند : اگر اينها آدم‌هاي قابل استفاده و  مفيدي هستند و الان ديگر آن حالت را ندارند ؛ از آنها استفاده شود. البته گناهاني هست كه بخشيده نمي‌شود مثلاً دين كه به عهده‌شان هست و بايد اين را بپردازند، مال مردم يا دولت را  كه خوردند بايد بپردازند. كارهايي هم هست كه مجازات‌هايي دارد. آنها بحث ديني است و اصول زيادي هم دارند.

شان نزولش را هم شما بفرمایید


بله، اشاره درستی کردید. شأن نزول آن جمله اين بود كه در حذف نيروهاي كاردان سابق افراط نكنند كه اين يك مسأله بود. الان كه بحث مي‌كنند ؛ هر كسي به ميل خودش استفاده مي‌كند. مثلاً به سليقه فلان جريان فلان كس الان مسير خوبي ندارد و در گذشته هم افتخاراتي داشت.

مي‌گويند افتخارات گذشته جدا، ولي الان خوب نيست. اين مي‌تواند در جايي درست باشد ؛يعني كسي قبلاً خيلي خدمات داشته و خوب بوده و خدوم بوده و الان نيست، بله اين مي‌تواند درست باشد. ولي با تحليل آنها؛ براي خودشان و با سليقه آنهاست و مي‌گويند هركس با ما نيست، الان حالش  خوب نيست كه اگر اين باشد؛ حرف بي‌ربطي است.

هر كسي با سليقه خودش و با تفكّر خودش و با قانون و ملاك‌هاي عمومي موجود؛ فكر و عمل مي كند. لذا نبايد اين گونه بحث كرد. البته كل مسأله درست است. يعني اگر بخواهيم در موردكسي قضاوت كنيم ؛ بايد  وضع فعلي‌اش را در نظر بگيريم . افتخارات گذشته به جاي خود است و نمي‌خواهيم آنها را فراموش كنيم.

به نظرم امام (ره) اولين بار در فرمان هشت ماده اي خود و براي رسيدگي به صلاحيت كارمندان و متصديان امور ؛ از اشكال تراشي هاي جاهلانه تندروها گله و تاكيد كده اند كه افراد مفيد و موثر با بهانه هاي واهي كنار گذاشته نشوند.

فكر مي كنم «غمض عين از بعضي از لغزش هاي زمان رژيم پهلوي» را آوردند و گفتند:«ميزان حال فعلي اشخاص است.»

2015-08-19 |

 
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
لیپوماتیک
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
عوارض روغن خراطین
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


 

 

<-LinkTitle->

 

 

تجمع حامیان احمدی نژاد در تجریش (تصویری)
حاشيه های حضور موسوی در بجنورد
وضعیت کاندیداها در نتایج یک نظرسنجی دیگر
استقبال اوباما از انتخابات ایران
نامه مشترک خاتمی و موسوی به شاهرودی
نیکی کریمی در پراگ
آمريکا در رويای غلبه بر برزیل و پيش بينی سایت گل
مقصد تعطيلات تابستانی نمايندگان
قصيده‌ حميد سبزواری برای ولادت حضرت علی (ع)
اوپك: بازگشت شرايط عادي به بازار نفت 4 سال طول مي‌كشد
علاقه زن آمريكايی به نقاشی او را به دادگاه كشاند
مشاور احمدی نژاد: طلاب براي هر حرکت خودجوشي نياز به اجازه ديگران ندارند
انتقاد سلیمی نمین از انتصاب مشایی
تحقیق‌وتفحص از تربیت‌بدنی در دستور کار مجلس
روایت سایت حامی دولت از پشت پرده عزل ناگهانی و ابقای مجدد صفار هرندی
برخورد با سایت‏های خبری ربطی به قانون جرایم رایانه‏ای ندارد
كفاشيان: اسامی متخلفان مخفی نمی ماند
كنسرت امشب هنگامه اخوان لغو شد
آلودگی هوا گردشگران را از ایران فراری می دهد
یادداشت تامل برانگیز رسایی خطاب به مطهری
ابلاغ دستورالعمل از رده خارج کردن هواپیماهای با عمر بالا
موفقيت آلبوم هاي جديد همايون شجريان در آلمان
کوهکن: نیازی به بررسی مدرک وزرا نیست
5 غذای پایین آورنده کلسترول
محافظان احمدی نژاد وارد مجلس شدند!
نیروی هوایی امارات علیه ایران تجهیز می شود
خطر از بیخ گوش مسافران پرواز هواپیمایی کاسپین گذشت
حکم ریاست ضرغامی تمدید شد
گزارش کامل هيأت سه نفره قوه قضاییه: ادعاهای کروبی کاملاً ساختگی و برای انحراف افکار عمومی بود/ برخورد قاطع شود
مرغ و خروس های فشن(تصویری)
لغو رزرو هتل احمدی نژاد در نیویورك
اژه ای: خلاف گویی ها ظلم به نظام بود
توسعه فازهاي 27 و 28 پارس جنوبي توسط پترو پارس
وقتی ماهواره ها "رگ خواب" خانم ها را به دست آورند!
پسربچه پنج ساله، تمساح 370 كيلوگرمي را كشت
فیلم توقیف شده حاتمی کیا در فجر
آيت‌الله صافي گلپايگاني: صدا و سيما سنت شكني را شروع كرده است
مجلس فرمانده پليس تهران را فرا می خواند
قطار تهران - كرمان از ريل خارج شد
جواب عسگراولادی به کیهان: می‌خواهیم جلوی عصبانیت‌ها را بگیریم

 

 

RSS 2.0